Baba cinayetinde şok eden detaylar Baba cinayetinde şok eden detaylar

BARFED Genel Başkanı Sabri Avcı ve Lobin International Başkanı Fahri Ustaoğlu, 15 Ağustos’ta Bartın’da gerçekleştirecekleri organizasyona Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı davet ettiklerini ve davetlerinin kabul gördüğünü söylediler. 
BARFED Genel başkanı Avcı, İllerinin tarihi ve turistik değerlerini ulusal ve uluslararası arenada tanıtılması için yerel ve tanınmış sanatçılarında katılacağı müzik şöleni düzenleyeceklerini söyledi. Avcı bu kapsamda Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı Bartın’a davet ettiklerini kaydederek, “Genel kurulumuzun hemen ardından yönetim kurulumuz ile toplantılarımızı yaparak görevlendirmeleri yaptık ekip çalışması ile projelerimizi masaya yatırdık. Dünyada Ülkemizde başarıyı yakalamış Uluslararası Arena’da müthiş işlere imza atan farklı meslek guruplarından iş insanları sporcular doktorlar akademisyenler hemşerilerimiz var. Doğup büyüdüğümüz bağrından çıktığımız Bartın'ımıza gönülden bağlılığımız ve borcumuz var. 
Bu hissiyat ve düşünceyi taşıyan memleketine ve memleket insanına karşı özlem duyan Hemşerilerimizle kucaklaşmak bir araya gelebilmek başarıyı ödüllendirmek için "En başarılı sporcumuz, sanatçımız, siyasetçimiz, İş insanı, doktor, avukat, mali müşavir, En başarılı serbest meslek mensubu insanlarımızı bu etkinlik sayesinde tanıtacak ve kucaklaşmayı sağlayacağız” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi