Engellere rağmen yeniden inşa ediyoruz Engellere rağmen yeniden inşa ediyoruz

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Teksan Jeneratör Elektrik San. ve Tic. A.Ş’yi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Demir’e İTÜ Teknokent Girişimcisi İş İnsanı Rasim Cin eşlik etti.
Demir Ziyarete İlişkin yaptığı açıklamada; “ Teksan Jeneratör Elektrik San. ve Tic. A.Ş. 1998 yılından bu yana jeneratör alanında üretim yapan İstanbul ve Kocaeli'deki fabrikalarında, toplam 70 bin metrekareye ulaşan kapalı alanda, yıllık 15 bin adet üretim kapasitesine sahip, Türkiye'de kurulu güç ve kapasite olarak en büyük jeneratör üreticilerinden biri. Sahip olduğu Ar-Ge merkezi ve kojenerasyon-trijenerasyon sistemleri, hibrit jeneratör gibi sektöre öncülük eden inovasyonlarla katma değer sağlayan çözümler üretiyor. Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Teksan Jeneratör Elektrik San. ve Tic. A.Ş. ile iş birliği yaparak, İlgili protokol ile odamız ile ilişkilendirilen Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte projeler gerçekleştirmek; Okuldaki teknik altyapıyı güçlendirerek öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak, uygun bulunduğu takdirde TEKSAN’ın katkılarıyla Teknoloji Sınıfı açmak, öğrencilere staj ya da uygulama imkanı sağlamak konularını görüşmek ve öğrencilerimizi daha donanımlı olarak yetiştirmek, reel sektöre hazır olarak mezun etmek için girişimlerde bulunduk.
Bu bağlamda; Bizleri misafir eden ve iş birliğimize olumlu yönde bakan Teksan Jeneratör Elektrik San. ve Tic. A.Ş. CEO'su Sayın Oguz Can’a, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ebru Ata Tuncer’e ve Teksan Jeneratör Elektrik San. ve Tic. A.Ş Kurucusu Sayın Özdemir Ata’ya teşekkür ederim “ dedi.

Haber Merkezi