Çakmakoğlu, Vali’ye çıktı Çakmakoğlu, Vali’ye çıktı

Sizlerin iradesiyle geçtiğimiz 5 yıllık süreçte verdiğiniz temsil yetkisiyle; Zonguldak Belediye Meclisi’nde onurlu ve gururlu bir şekilde görev aldım.
Görev sürem boyunca sizlerin emanetiyle seçilmiş olduğum Zonguldak Belediye Meclis Üyesi yetkilerim dahilinde yine Belediyemizin sağladığı tüm imkan ve kaynakları şehrimizin gelişmesi, güzelleşmesi ve değişimi adına yine siz değerli halkımız için kullanmaya itina ve önem gösterdim. Gerek hizmet noktasında, gerekse talep ve istekleriniz doğrultusunda Zonguldaklı hemşerilerime hizmet etmek için gece-gündüz demeden mesai harcadım. Öncelikle şahsıma duyduğunuz güven doğrultusunda verdiğiniz yetki dolayısıyla sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.
Bu hizmetlerin Zonguldak’ımıza ve siz kıymetli hemşerilerimize ulaşmasında en büyük pay sahibi olan önceki dönem Belediye Başkanımız Sayın Dr. Ömer Selim Alan başta olmak üzere meclis üyesi arkadaşlarıma, belediye başkan yardımcılarımıza, daire müdürlerimize, birim amirlerimize ve tüm belediye personelimize yürekten teşekkürlerimi iletiyorum.
2024 yerel seçimlerinde yine sizlerin verdiğiniz yetkiyle görevi devralan başta Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem’e ve Meclis Üyesi arkadaşlarıma hayırlı olsun dileklerimi iletir, görevlerinde başarılar dilerim" dedi.
İŞTE O PAYLAŞIMA YORUMLAR