Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Zonguldak Kömürspor’un Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda ki antrenmanını ziyaret etti.
Ziyarette Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, Zonguldak Kömürspor teknik direktörü Şenol Demir ve futbolcular hazır bulundu.


DERELİ: 3 YIL İÇİNDE SÜPER LİGE ÇIKARMA SÖZÜ VERİYORUM!
Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Öncelikle sizlere başarılar diliyorum. Zonguldak Kömürspor hepimizin ortak paydası. Eğer belediye başkanı seçilirsem Zonguldak Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkarma sözü veriyorum. Bunu da noterden onaylatıp kamuoyu ile paylaşacağım. Hafta sonu oynanacak 1461 Trabzon maçına da maddi olarak destek vereceğim. Sizlerin her zaman yanındayım.”dedi.
EROL: ŞEHRİN TÜM DİNAMİKLERİNİ ELMAS’A SAHİP ÇIKMASI KONUSUNDA HAREKETE GEÇİRECEĞİZ!
Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ise, “Saadet Partisi olarak bundan sonraki süreçte Zonguldak Kömürspor’un teknik ve idareli konularını yakınen takip edeceğiz. Ve şehrin tüm dinamiklerini Zonguldak Kömürspor’a sahip çıkması konusunda harekete geçireceğiz.”dedi.

MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİ MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİ


ÖZTÜRK, CEM DERELİ’YE DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ
Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli daha önce ve şimdi Trabzon maçına verdikleri maddi destek için teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde başarılar diliyorum.”dedi.
Programın son bölümünde ise Başkan Adayı Dereli ve Başkan Erol futbolculara çiçek takdim ederek, baklava ikramında bulundu. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.
 

Editör: Bilge ÖZKUL