Rıfat Yemelek yaşamını yitirdi Rıfat Yemelek yaşamını yitirdi

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar'ın liderliğinde, gençliğin enerjisine ve potansiyeline olan inançla yola çıkan Devrek Belediyesi, gençlerin sesini duyuracakları, yeteneklerini sergileyebilecekleri bir platform sunuyor.
DEV-FEST, her yıl daha da büyüyerek, gençlerin katkılarıyla şekillenecek. Gençlerin kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklere katılacakları bu şölen, birlik ve beraberliğin simgesi olacak.
Başkan Ulupınar'ın "Babalar sözünü tutar" ilkesiyle hareket eden Devrek Belediyesi, gençliğe verdiği sözü yerine getiriyor ve her zaman gençlerin yanında olacağını taahhüt ediyor.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, “ Devrek Belediyesi olarak gençlerin potansiyelini keşfetmeye ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Çünkü gençlerimizin geleceği, ilçemizin geleceğidir. Tüm vatandaşlarımızı gençliğin ve gençlerin yanında olmaya, 19 Mayıs DEV-FEST Gençlik Festivalimize katılarak bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz” diyerek tüm vatandaşları düzenlenecek olan DEV-FEST Gençlik Festivali’ne davet etti.
DEV-FEST Gençlik Festivali kapsamında DJ performans Emircan Saltabaş, animasyon showlar, canlı langırt turnuvası, canlı dart turnuvası, şişme oyun parkurları ve bir çok farklı eğlenceyle 7’den 70’ her yaştan vatandaş, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşayacak. Ayrıca Gençlik Festivali kapsamında Devrek Belediyesi tarafından vatandaşlara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

Editör: Eren Aşkar