80 Sanatçı eserlerini sundu! 80 Sanatçı eserlerini sundu!

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’i şampiyon tamamlayarak BAL’a yükselen Kilimli Belediyespor’un ardından gözler play-off maçlarına çevrildi. 
Ligi ilk 4’de tamamlayan Devrek Belediyespor, Yeni Mahallespor, Mavi Şimşekspor ve Gelikspor arasında play-off maçları oynanması beklenirken, bu iki maçın biri oynanmayacak.   
Devrek Belediyespor ile Gelikspor arasında oynanması gereken maçta Gelikspor’un play-off’a katılmama kararı alması nedeniyle oynanamayacak. Bu nedenle de Devrek Belediyespor oynamadan iki maçtan da hükmen galip sayılarak adını şimdiden finale yazdırdı.  
Yenimahallespor ile Mavi Şimşekspor arasında oynanacak olan çift maçın ardından Devrek Belediyespor’un finaldeki rakibi belli olacak. 
Final maçını kazanan takım ise play-off şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lig’i en az puanla bitiren Kdz. Ereğli Belediyespor yada Alaplı Belediyespor’dan biriyle play-out maçı oynayacak. Kazanan takım Zonguldak’ı BAL’da temsil edecek.   
Ayrıca Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi ise Yenimahallespor ile Mavi Şimşekspor arasındaki maçın günü ve saati belirledi.  Bu önemli maçın ilk ayağı 20 Nisan Cumartesi  saat 15.30’da Şehit Vefa Karakurdu’nda oynanacak.   
Haber: Selçuk KOÇAKLI