Elmas’ın rakipleri durmuyor!. Tam 6 transfer birden açıkladılar! Elmas’ın rakipleri durmuyor!. Tam 6 transfer birden açıkladılar!

01 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında eğitim verecek olan Devrek Belediyespor Yaz Okulumuz da geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin tatillerinin iyi bir şekilde değerlendirilmesi, sosyal ve sportif olarak iyi bir şekilde yetiştirilmesi amaçlanıyor.
Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Açılışın ardından İlçe Kaymakamımız Muhammed Evlice ve Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, Devrek Şehir Stadyumunda bulunan spor eğitim alanlarını ziyaret ettiler.
Devrek Belediyespor Yaz Spor Okulu açılış serenomisine, Kaymakamımız Muhammed Evlice, Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, Belediye Başkan Yardımcımız Özcan Özmekik, Devrek Belediyespor Kulüp Başkanı Çetin Kuzlu, Belediyemiz Meclis Üyesi Tuncay Mezir, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş, antrenörlerimiz ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ