Devrek Belediyesi ve Antrenör Mustafa Danacı'nın katkı ve çalışmalarıyla Devrek Belediyespor alt yapısından yetişen sporculardan oluşan 1. Lig Badminton Takımı ilk sezonunda başarılı sonuçlara imza attı.
24-26 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen deplasman maçlarında iyi bir performans sergileyen Devrek Belediyespor 1.Lig Badminton Takımı müsabakalardan ödülle döndü.
DEVREK BELEDİYESPOR MİNİK KIZ VOLEYBOL TAKIMI 1.OLDU
Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı, Çaycuma Gençler Birliği Voleybol Turnuvasında harika bir performans sergileyerek birinci oldu. Antrenörler Ömer Dalgıç ve Muradiye Azak yönetiminde çıktıkları bütün maçları kazanan Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı büyük alkış aldı.
BAŞKAN ULUPINAR, “GURUR DUYUYORUM”
Genç sporcuların başarılarından dolayı büyük gurur duyduğunu belirten DevreknBelediye Başkanı Özcan Ulupınar, “ Devrek Belediyesporumuzun alt yapısından yetişen genç sporcularımızın, evlatlarımızın başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Sporcularımız ilçemizi, ailelerini, bizleri başarıyla temsil ediyorlar. Bizleri gururlandırıyorlar. Devrek Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada spor ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor, gençlerimizin, çocuklarımızın yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Şampiyonu penaltılar belirledi… Şampiyonu penaltılar belirledi…

HABER MERKEZİ

Editör: Bilge ÖZKUL