Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), ligleri tescil etmesi sonrasında Zonguldak Kömürspor resmen küme düştü. Zonguldak Kömürspor'un küme düşmesi sonrasında CHP Zonguldak İl Başkanı Devrim Dural, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
 Dural, TFF’nin kararına tepki koyarken, 90 dakika bir şut dahi çekilmeyen  müsabakayı şaibesiz ve temiz olarak görüyorsanız, gözleriniz kör olmuş demektir. ifadelerine yer verdi.  
Dural’ın açıklaması şu şekilde: Türkiye Futbol Federasyonu’nun(TFF) Zonguldak Kömürspor’un küme düşmesini tescil eden kararı bizleri ve kamuoyu vicdanını derinden yaralamıştır.
Yayınlanan istatistiklerde görüldüğü üzere hayatın ve sporun olağan akışına aykırı  şekilde 90 dakika bir şut dahi çekilmeyen  müsabakayı şaibesiz ve temiz olarak görüyorsanız, gözleriniz kör olmuş demektir.
Türkiye Futbol Federasyonu adaleti sağlayamamış, şaibeyi görmezden gelerek hakkaniyetsiz bir karar vermiştir.
Zonguldak’ta iktidarda olanlar her konuda olduğu gibi bu meselede de derin sessizliklerini sürdürürürken, bizler sonuna kadar bu ayıplı kararın karşısında yer aldığımızı, mücadelemizi sürdürmeye kararlı olduğumuzun bilinmesini isteriz.”dedi

Şampiyon koçu kaptı... Şampiyon koçu kaptı...

Haber: Selçuk KOÇAKLI

Editör: BBG Begüm