Amatör Spor kulüplerine malzeme desteği Amatör Spor kulüplerine malzeme desteği

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı 12 puanla 18. sırada küme düşme potasında tamamlayan  temsilcimiz Zonguldak Kömürspor’da Antalya kampı başladı.
İkinci yarı hazırlıkları kapsamında Antalya Vikingpark Otel'de bugün itibariyle kampa giren temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, saat 17:00’da sahaya inerek  ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 
Kırmızı-lacivertli futbolcular, Teknik Direktör Şenol Demir nezaretinde günün ilk antrenmanına ısınma hareketleri ile başladı. Ardından ise koordinasyon çalışması yapan futbolcular daha sonra ise 2 gruba ayrılarak 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile antrenmanı tamamladı.  
10 Günlük Antalya kampında Kırmızı-Lacivertli takım, günü çift idman yaparak geçirecekken, bu kapsamda 1 yada 2 hazırlık maçı oynayacak.   
Ayrıca Antalya kampında Zonguldak Kömürspor’un tecrübeli teknik direktörü Şenol Demir, takımı ikinci yarıya sıkı bir şekilde hazırlayacakken, bir yanda da gözü yönetimin yapacağı transferde. Yönetim 10 günlük kamp içerisinde kaç oyuncu ile anlaşarak kampa yetiştireceği ise merak ediliyor.
Haber: Selçuk Koçaklı