Denetimler devam ediyor! Denetimler devam ediyor!

 4 Ocak Perşembe günü Zonguldak 67 Burda AVM’de 47. mağazasını açan Evidea, 2024 yılının da ilk mağazasını tüketicilerle buluşturdu.
Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ederken ev ve yaşam ürünleri kategorisinde hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 4 Ocak Perşembe günü Zonguldak 67 Burda AVM’de mağazasını açan Evidea, Türkiye genelinde 47 mağazaya ulaşmış oldu.
4 Ocak tarihinden itibaren Zonguldak’ta tüketicilerle buluşan Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 4-14 Ocak tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 200 TL indirim sağlıyor.*
2024 yılının ilk mağazasını Zonguldak’ta açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Zonguldak uzun zamandır radarımızda olan bir ilimizdi. 2024 yılının ilk, Evidea’nın ise 47. mağazasını Zonguldak’ta açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yıl içinde 16 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.