CHP'ye ihanet edenleri biliyorum CHP'ye ihanet edenleri biliyorum

Öz Sağlık-İş Sendikası'nın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz, Zonguldak’ta saha çalışmasında bulundu, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek üyelerle bir araya geldi.
Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’a Zonguldak Şube Başkanı Recai Özcan ve şube yönetimi eşlik etti.


ZONGULDAK ASH İL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET
Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Türkmen Köse’yi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, kurum bünyesinde çalışan üyelerin yaşadığı sorunları aktardı, çözüm önerileri hakkında istişarede bulundu.


MERKEZ HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDE ÜYELERLE BİR ARAYA GELDİ
Zonguldak Merkez Huzurevi Müdürlüğü’nde üyelerle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, üyelerin tek tek sorularını cevaplandırdı. Daha sonra Kurum Müdürü Mustafa Kaya’yı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, üyelerin talepleri hakkında istişarede bulundu.


ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ VE ENGELSİZ YAŞAM RAHABİLİTASYON MERKEZİ ÜYELERİYLE ŞUBEDE BİR ARAYA GELİNDİ
Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ve beraberindeki sendika heyeti, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi, Devrek Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Üyeleri ile bir araya geldi. Sendikanın çalışmalarını anlattı, üyelerin sorularını cevaplandırdı.
ZBEÜ'DE TEŞKİLATLA BİRLİKTE SAHA ÇALIŞMASI YAPTI
Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde üyeleri çalışma yerlerinde ziyaret ederek, Sendikanın faaliyetlerini anlattı.
Haber: Eren Aşkar