Adalet ve Kalkınma Partisi Haberleri

Adalet ve Kalkınma Partisi haberleri ve güncel Adalet ve Kalkınma Partisi gelişmeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi ile ilgili tüm video, Adalet ve Kalkınma Partisi fotoğrafları ve Adalet ve Kalkınma Partisi haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Devrek

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar, İlçede kaybolmaya yüz tutan demircileri ziyaret etti.

Devrek

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar’ın seçim bürosunun açılışını Adalet Bakanı Yılmaz Tunç yaptı.

Kilimli

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gelik Belde Belediye Başkanı adayı Hikmet Bektaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir araya geldi. 

Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak Belediyesi’ne ziyaretini değerlendirdi.

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Merkez ve ilçe belediye başkan adaylarının ardından 17 belde belediye başkanı yarın açıklanıyor.

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından tekrar Zonguldak Belediye Başkanı adayı gösterilen Dr. Ömer Selim Alan’a belediye binası önünde coşkulu karşılama. 

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Genel Merkezinde hareketli saatler yaşanırken ilk açıklama Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan’dan geldi.

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde aday bulmakta zorlandığı öğrenildi. 

Çaycuma

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçede 31 Mart yerel seçimleri öncesi yol haritasını belirliyor.

Kilimli

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezinde Belediye Başkan aday adayları belirleme çalışmaları sürüyor. Belde, İlçe, İl ve Büyük Şehir Belediye...

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’de Belediye Başkan adaylarının belirlenmesine başlandı. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,...

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl yürütme kurulu üyeleri yerel seçimlerle ilgili istişare toplantısını yaptı.