Bahçelievler Haberleri

bahçelievler haberleri ve güncel bahçelievler gelişmeleri, bahçelievler ile ilgili tüm video, bahçelievler fotoğrafları ve bahçelievler haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Zonguldak’ta Bahçelievler Mahallesi’nde öğrenciler arasında çıkan kavga ekipleri harekete geçirdi.

Zonguldak

Zonguldak’ta Bahçelievler Mahallesi'nde 1958 yılında göreve başlayan baba İbrahim Selahattin Tüzün tam 28,5 yıl 8 dönem muhtarlık görevi yaptı. 1999...

Zonguldak

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli Bahçelievler Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Zonguldak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak eski milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş adaylarına destek vermek için geldikleri kentte ziyaretlerini sürdürüyor.

Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur ititfakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim ALAN mahalle ziyaretlerine BAHÇELİEVLER Mahallesi ile devam etti.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi sınırları içerisindeki 19 mahallenin nüfusu belli olurken en büyük mahallesi 17 bin 205 ile Bahçelievler Mahallesi oldu.

Zonguldak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bahçelievler'de seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Zonguldak

Tam bir yıl önce 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen depremler, Türkiye'yi yasa boğdu. 

Zonguldak

Zonguldak'ta silahla yaralanan şahıs için ekipler harekete geçti.

Zonguldak

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün’ün annesi Fikriye Tüzün vefat etmiştir. 

Zonguldak

CHP'de delege seçimleri tamamlandı. CHP’nin en çok delegesi bulunan Bahçelievler Mahallesi’nde kazanan Olcay Can’ın listesi kazandı.