BAL Haberleri

BAL haberleri ve güncel BAL gelişmeleri, BAL ile ilgili tüm video, BAL fotoğrafları ve BAL haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Spor

Bir iş insanı iki takımdan birini almak istedi, ancak başkanlardan hayır cevabı alınca Zonguldak’tan ayrıldığı öğrenildi.

Spor

Karabük'ü Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) temsil edecek olan Eflanispor ilçesinde şampiyonluk kutladı.

Spor

Baraj maçında Devrek Belediyespor, Ereğli Yenimallespor’u 4-0 mağlup ederek yeniden Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele etme hakkı kazandı.

Spor

Kdz. Ereğli Belediyespor ile Ereğli Yenimahallespor arasındaki Bölgesel Amatör Lig'e  (BAL) yükselme baraj maçında gergin anlar yaşandı.

Spor

Kdz. Ereğli Belediyespor ile Ereğli Yenimallespor arasındaki Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselme baraj maçının hakemi açıklandı.

Ulusal

Fiyatların yükselmesinin ardından gıdada sahtecilik arttı. Sahteciliğin arttığı ürünlerin başındaysa bal geliyor. Üreticiler maliyetlere dikkat çekerek tüketicileri uyardı. Kurt, "Sadece...

Spor

Yenimahallespor play-off şampiyonu oldu.

Spor

Mavi Şimşekspor ile Yenimahallespor arasındaki final maçının hakemleri açıklandı.

Spor

Play-off’un ilk ayağında Yenimahallespor evinde Mavi Şimşekspor’u 2-1 mağlup ederek, ikinci rövanş maçı öncesinde avantaj yakaladı.

Spor

Kilimli Belediyespor'u şampiyon yaparak BAL'a yükselten başarılı teknik direktör Selahattin Bayar, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Spor

Süper Amatör Lig şampiyonu olarak BAL'a kim yükselecek. Devrek Belediyespor mu Kilimli Belediyespor mu? Herşey bugün belli olacak.

Spor

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig şampiyonu olarak BAL’a çıkacak olan takım ya ligin son maçında belli olacak ya da baraj...