Belediye başkan adayı Haberleri

belediye başkan adayı haberleri ve güncel belediye başkan adayı gelişmeleri, belediye başkan adayı ile ilgili tüm video, belediye başkan adayı fotoğrafları ve belediye başkan adayı haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Ulusal

Elektrik kontağından çıkan yangına müdahale etmek isteyen vatandaşlar facianın eşiğinden dönerken, yangın anı kameralara yansıdı.

Zonguldak

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli Asma Mahallesinde ziyaretlerde bulundu.

Zonguldak

İYİ Parti Zonguldak Belediye Başkan Adayı Kaya Adanır seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak gezilerine devam ediyor.

Çaycuma

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde İYİ Parti Çaycuma Belediye Başkan Adayı ile Belediye Meclis Üye adayları netleşti.

Kilimli

Zonguldak'ın Kilimli İlçesi Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Aşkar saha çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Zonguldak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bahçelievler Mahallesi’nde 2’inci seçim bürosunu açtı.

Kilimli

Yeniden Refah Partisi’nin Kilimli Belediye Başkan Adayı Ahmet Aşkar, seçim çalışmalarına Güney Mahallesi ile devam etti.

Kilimli

Yeniden Refah Partisi Kilimli Belediye Başkan Adayı Ahmet Aşkar ziyaretlerini sürdürüyor.

Devrek

AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle vatandaşlarla bir araya geldi.

Ulusal

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde emekli olamayışlarının faturasını CHP’den Yenişehir Belediye Başkan adayı olan Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş’a kesen çiftçiler odanın...

Ulusal

Türkiye Büyük Millet Meclisinde görevde bulunan 14 milletvekili, partileri tarafından belediye başkan adayı olarak gösterildi.

Gökçebey

Belediye Başkan Adayı tutuklanarak cezaevine gönderildi.