Böyle Haberleri

Böyle haberleri ve güncel Böyle gelişmeleri, Böyle ile ilgili tüm video, Böyle fotoğrafları ve Böyle haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Spor

A Milli Futbol Takımımız, Avusturya’yı yenerek, Çeyrek Finale yükseldi. A Milli Takımın Çeyrek Finaldeki rakibi, Hollanda oldu.

Karabük

Karabük'te otobüsün geçişini engelleyen ve sürücüsünün hatalı park ettiği otomobil vatandaşların yardımıyla yerinden kaldırılarak yolun kenarına çekildi.

Bolu

Bolu’da hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle sıcaktan bunalan vatandaşlar, çareyi dere ve göletlere girmekte buldu. Çaygökpınar köyünde bulunan...

Zonguldak

Zonguldak'ta hava sıcaklarının 28 dereceye göstermesinin ardından vatandaşlar sıcak havadan korunmak için kendilerine farklı çözüm yolları üretti.

Karabük

Karabük’ün Ovacık ilçesinde bir karaca cep telefonuyla görüntülendi.

Karabük

Karabük’te otomobilin, yaya geçidini kullanarak yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adama çarptığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Zonguldak

Zonguldak-Ankara kara yolu 10. kilometresinde dün akşam saatlerinde meydana gelen heyelan sonrası Karayolları Bölge Müdürlüğüne bağlı ekiplerin temizlik çalışmaları günün...

Bartın

Bartın'ın Aliobası köyünde bir ayı sokaklarda gezerken görüntülendi.

Zonguldak

Hayati Yılmaz ile Zonguldak Tarih, Zonguldak Belediyesi'nin çevre düzenlemesi ile aynı zamanda yapılan Bolu Belediyesi'nin çevre düzenlemesini yazdı.

Genel

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu'nun istifa tartışmalarına açıklık getirdi.