ERDEMİR Haberleri

ERDEMİR haberleri ve güncel ERDEMİR gelişmeleri, ERDEMİR ile ilgili tüm video, ERDEMİR fotoğrafları ve ERDEMİR haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


KDZ. Ereğli

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, makamında düzenlediği basın toplantısında Erdemir içerisinde yer alan hazine arazilerinin OYAK’a peşkeş çekildiğini ve...

KDZ. Ereğli

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, OYAK/Erdemir yönetiminin kendi işçisine, Ereğli halkına ve belediyeye zulüm ettiğini söyledi.

KDZ. Ereğli

İzmir Tepekule İş Merkezi’nde düzenlenen “EFRS Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu”nda Ereğli Demir Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) yöneticileri katıldı.

Zonguldak

Başkan Posbıyık: Ereğlinin Gençleriyle, Erdemir, Tat Metal Ve Çınar Boru’nun Önünde Eylem Yaparım.

İsdemir ve Erdemir, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından uygulandığı belirtilen yüksek tutarlı cezalara herhangi bir şirketlerinin konu olmadığını belirtti.

Zonguldak

ERDEMİR (Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.

Erdemir’de işe alımlar için başvuru süreci 20 Mayıs’ta başlıyor... Şirket, saat ücretli işe alım yapacak

Oyak Grubuna bağlı Ereğli Demir Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) 58’inci yılını sektörde birinci olarak çifte kutlama yapıyor.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (ERDEMİR) 59’uncu kuruluş yıldönümünü kutladı.

Zonguldak

CHP İl Başkanı Devrim Dural, “Erdemir, Kardemir ve Eren Enerjinin üreticilerimizden kömür almadığı bilinmekte, ÇATES’in ise zaman zaman kömür alımını...

OYAK Maden Metalürji Şirketleri Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, gerçekleştirdiği etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkulu bir...

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Genel Müdürü Niyazi Aşkın Peker, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.