Gökçebey Haberleri

Gökçebey haberleri ve güncel Gökçebey gelişmeleri, Gökçebey ile ilgili tüm video, Gökçebey fotoğrafları ve Gökçebey haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Gökçebey

Gökçebey Belediyesi tarafından yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Süzek kanyonunda temizlik çalışmaları başlattı.

Gökçebey

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Zonguldak Başkent EDAŞ Operasyon İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Gökçebey

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine bağlı Gaziler Köyüne, Yüklenici firma Akmercan tarafından doğalgaz bağlanacak.

Zonguldak

Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi Belediye Başkanı Vedat Öztürk katıldığı sünnet şöleninde çocukların kendisine gösterdiği ilgi ve sevgiden dolayı şaşkına döndü.

MAGAZİN

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek, Çaycuma ve Gökçebey meslek yüksekokulların mezuniyet töreni, evlilik teklifine sahne oldu.

Gökçebey

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde yapımları tamamlanan dairelerin teslim töreni gerçekleştirilecek.

Gökçebey Belediyesi, yaptığı temizlik çalışmalarıyla adeta ilçede seferberlik başlatmış durumda.

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesine bağlı Üçburgu mahallesinde muhtarlık seçimleri 2 Haziran’da yenileniyor.

Zonguldak

Zonguldak-Ankara karayolu Gökçebey yol ayrımında trafik kazası meydana geldi. Hafif ticari araç ile otomobilin çarpıştığı trafik kazası, güvenlik kamerasına yansıdı.

Zonguldak

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gökçebey'de büyük  coşkuyla kutlandı.

Gökçebey  Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Gökçebey’in sorunları görüşüldü.