Iş insanı Haberleri

iş insanı haberleri ve güncel iş insanı gelişmeleri, iş insanı ile ilgili tüm video, iş insanı fotoğrafları ve iş insanı haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Romanya’da yayın yapan Hayat Gazetesinde ünlü Gazeteci Erkan Eruysal Zonguldakspor Onursal Başkanı Sabit Danış’ın hayat hikayesini kaleme aldı.

Spor

Kdz. Ereğli Belediyespor tribün lideri Burhan Önder, Kdz. Ereğli’nin önde gelenlerinin armaya sahip çıkmaları adına çağrıda bulundu.

Zonguldak

Zonguldaklı İş insanı Mevlüt Özdemir, arsasını 1 milyon dolara satışa çıkardı.

Kilimli

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinden Ankaralı İş insanı İsmail Akyüz uzun süredir tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti.

Zonguldak

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Zonguldak

Muğla Fethiye'de ikamet eden Zonguldaklı iş insanı Tolga Uysal (44) kalp krizi geçirdi. 

Devrek

Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde bulunan River Mill Park Hotel Otel’in sahibi iş insanı Ertan Civak, beyin zarında meydana gelen iltihap nedeniyle...

Zonguldak

Zonguldaklı iş insanı Nuri Yıldırım İstanbul’da New Onix adıyla kurduğu ayakkabı mağazasının açılışını yaptı.

Zonguldak

Kozlu'lu İş İnsanı Cengiz Gürleyen'in babası Ahmet Gürleyen vefat etti.

Zonguldak

Zonguldaklı iş insanı Osman Kıransoy'un kardeşi Arslan Kıransoy hayatını kaybetti.

Spor

TFF 3. Lig ekiplerinden Karabük İdman Yurduspor’a Gün Medya Grup (GMG) Onursal Başkanı, Kastamonulu İş İnsanı Cengiz Aygün sponsor oldu. 

Zonguldak

Devrekli iş insanının dünya çapındaki başarısı