Işlem Haberleri

işlem haberleri ve güncel işlem gelişmeleri, işlem ile ilgili tüm video, işlem fotoğrafları ve işlem haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Asayiş

Emniyet ve Jandarma trafik ekiplerince 27 Haziran ile 4 Temmuz tarihleri arasında 2 milyon 408 bin 77 aracın denetlendiğini duyuran...

Ekonomi

Kart ve mobil cihaz üzerinden temassız ödeme imkanı sunan şifresiz işlem limiti değişiyor. Kartlarla temassız ödeme limiti 1 Temmuz 2024'ten...

KDZ. Ereğli

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde polis ekiplerince düzenlenen fuhuş operasyonunda 2 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

Düzce

Düzce'de, polis ve jandarma narkotik suçlarla mücadele ekiplerini 13 olaya müdahale ederken 16 şahıs hakkında adli işlem yapıldı.

Düzce

Düzce'de, polis ve jandarma narkotik suçlarla mücadele ekiplerinin yaptığı operasyonlarda 36 kişi şakalandı 4 şahıs tutuklandı.

Zonguldak

Zonguldak’ta polis ekipleri Gazipaşa caddesi üzerinde hatalı parklanmaları fotoğraflayıp ceza işlem uyguladı.

Düzce

Düzce’de jandarma ekipleri tarafından son bir hafta içerisinde yapılan uygulamalarda uyuşturucu kullanan ve bulunduran 22 kişi hakkında işlem yapıldı.

Zonguldak

Türkiye belediyeler birliği meclis üyeliği seçimleri başladı

Kastamonu

Kastamonu’da motosikletinin üzerine uzanarak canını hiçe sayan sürücüye cezai işlem uygulandı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde fırtınada ikiye bölünerek sahile sürüklenen Pallada Gemisi’nin söküm işlemleri devam ediyor.

Zonguldak

Zonguldak’ta oy verme işlemi Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği saat olan 08.00 itibarıyla başladı.

Kastamonu

Kastamonu’da polis ekipleri tarafından, kumar oynatıldığı belirlenen lokaldeki 8 kişi hakkında işlem yapıldı.