Istinat duvarı Haberleri

istinat duvarı haberleri ve güncel istinat duvarı gelişmeleri, istinat duvarı ile ilgili tüm video, istinat duvarı fotoğrafları ve istinat duvarı haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Karabük

Bir sitenin 6 metre yükseklikteki istinat duvarından düşerek hayatını kaybeden gazeteci Hüseyin Ciğeroğlu'nun kızı Hande Ciğeroğlu son yolculuğuna uğurlandı.

Zonguldak

Zonguldak'ın Alaplı Büyük Tekke köyünde, toprak kaymalarına karşı tehlike arz eden noktalarda istinat duvarı yapım çalışmalarını sürüyor.

Kozlu

Zonguldak’ın Kozlu ilçesi Taşbaca mahallesi Menekşe sokakta tamamen imalat hatası olan istinat duvarı evlerin üzerine çökmek üzere. 

Karabük

Etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle evlerin çatıları uçarken, üzerine tahta ve kremit düşen otomobiller zarar gördü. Sağanak yağmur sonrasında bir...

Kocaeli

Sokakta göçük oluşurken, riskli 4 bina mühürlendi…

Zonguldak

TEMA Vakfı Zonguldak Şube Başkanı Berran Aydan, Orta Kapuz ve Tersane bölgesinde yapılan istinat duvarı, demiryolu üst geçit ve asansör...

Bartın

İstanbul’dan bayram tatili için memleketleri Bartın'a giderken geçirdikleri kaza sonucu hayatını kaybeden anne, baba ve oğlunun naaşları toprağa verildi.

Bartın

Bartın'da sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobilin istinat duvarına çarpması sonucu 3 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.