PERŞEMBE Haberleri

PERŞEMBE haberleri ve güncel PERŞEMBE gelişmeleri, PERŞEMBE ile ilgili tüm video, PERŞEMBE fotoğrafları ve PERŞEMBE haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Karapınar, Nebioğlu ve Perşembe beldesi belediye başkanı Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı’yı TBMM’deki çalışma ofisinde...

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe Beldesi’nde su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından gerçekleştirilen dere ıslah projesi sırasında ana su hattı kırıldı.

Çaycuma

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesi Belediye Başkanı Turhan Okumuş, seçim sürecinde vaat olarak musluklardan artık çamurlu su akmayacak demişti.

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde, belediye tarafından engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına yapılan çalışmalar devam ediyor.

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde belediye temizlik işleri ve su arızalarına 7/24 müdahale edecek timler kurdu.

Zonguldak

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe Beldesi yolunda kaza meydana geldi. Yaşanan kazada bir araç şarampole uçarken, iki kişi de yaralandı.

Çaycuma

Perşembe beldesinde meydana gelen üzücü olayda, 33 yaşındaki Uğur Kuğumcu hayatını kaybetti.

Çaycuma

Perşembe Belediyesi belde sakinleri yakından ilgilendiren bir işe el attı.

Çaycuma

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe beldesinde de törenler düzenlendi.

Spor

Tecrübeli antrenör Serkan Bankoğlu: Süper Lig tüm Perşembe halkına hayırlı olsun!

Çaycuma

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe Beledesi Belediyesi tarafından kentte yaşayan bayanlar için Safranbolu gezisi düzenlendi.