Silah Haberleri

silah haberleri ve güncel silah gelişmeleri, silah ile ilgili tüm video, silah fotoğrafları ve silah haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Kastamonu

Kayıp olarak aranan taksi şoförü, ormanlık alanda aracına 500 metre uzaklıkta ateşli silahla vurulmuş halde ölü bulundu.

Zonguldak

Zonguldak'ta hamileyken silahla vurulan ve yaralı halde doğum yaptığı tespit edilen köpek, tedavi altına alındı.

Kastamonu

Kastamonu’da polis ekipleri tarafından silah kaçakçılarına yönelik 44 adrese yapılan operasyonda gözaltına alınan 28 kişiden 7'si tutuklandı.

Ulusal

Marketin reyon kısmında çalışan kişi silahlı saldırıya uğradı.

Kastamonu

Kastamonu’da iki gün önce akşam saatlerinde aracında silahla vurulmuş halde bulunan cinayetin olayıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden 2’si tutuklanarak...

Kastamonu

Dün akşam saatlerinde aracında silahla vurulmuş halde bulunan şahıs, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olayın ardından 4 kişi gözaltına alındı.

Devrek

Ramazan Bayramı'nın ilk günü yaşanan olayda, muhtar adayı Şenol Bostancı, tartıştığı akrabası tarafından vurularak ağır yaralandı.

Devrek

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Yılanlıca Köyü’nde 1 kişi silahla yaralandı.

Zonguldak

Zonguldak’ta Terakki Mahallesi’nde bayram nedeniyle havaya açılan ateş panik oluşturdu.

Zonguldak

Zonguldak'ta Ramazan Bayramı sabahı silah atma geleneği bu yıl da sürdü. Şehrin dört bir yanından silah sesleri yükseldi.

Zonguldak

Zonguldak’ta silahla yaralanan köpeğe hayvanseverler sahip çıktı.

Zonguldak

71 ilde ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik 4 gündür devam eden “Mercek-16” operasyonları düzenlendi. Operasyonlar sonucu; 661...