Soğuksu Haberleri

soğuksu haberleri ve güncel soğuksu gelişmeleri, soğuksu ile ilgili tüm video, soğuksu fotoğrafları ve soğuksu haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Zonguldak

Zonguldak‘ta Terakki Mahallesi Soğuksu semtinde bulunan bir kafede çıkan kavga ihbarı polis ekipleri harekete geçirdi.

Zonguldak

Zonguldak‘ta Soğuksu semtinde otomobilin çarptığı yaşlı kadın hafif şekilde yaralandı. Yaralı kadın olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Zonguldak

Cumhur İttifakı tarafından Zonguldak’ın Soğuksu semtinde akşam saat 21.30’da düzenlenen mitingde vatandaşlar alana sığmadı.

Zonguldak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan’ın...

Zonguldak

Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un Zonguldak ziyareti öncesi soğuk su bölgesinde önlemleri arttırdı.

Zonguldak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tahsin Erdem Soğuksu’da esnafları ziyaret...

Zonguldak

Zonguldak’ta Soğuksu semtinde kurulan halk pazarında fiyatların aşağı çekilmesinin ardından hareketlilik yaşandı.

Karabük

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, Soğuksu Mahallesinde 3. etap TOKİ çalışmalarının Mayıs başında başlayacağı müjdesini verdi.

Zonguldak

Zonguldak‘ta Soğuksu Semtinde yağmurun da etkisiyle yoğunlaşan trafikte kalan ambulans caddeyi siren sesleriyle inletti.

Kilimli

CHP Kilimli Belediye Başkan Adayı Erol Sarıal seçim çalışmalarını Kilimli Merkez Kozma ve Soğuksu Mahallerinde sürdürdü.

Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Dr. Ömer Selim Alan Soğuksu pazar yeri esnafı ve vatandaşlarla bir...

Zonguldak

Zonguldak’ın Soğuksu semtinde bir evin bacasında çıkan yangın ekipleri harekete geçirdi.