Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Kastamonu

Kastamonu'daki yangın kontrol altına alındı

Alaplı

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde şarja takılı bırakılan taşınabilir bataryanın patlaması sonucu apartman dairesinde yangın çıktı.

Karabük

Karabük'ün Eflani ilçesinde iki katlı ev çıkan yangında küle döndü.

Karabük

Karabük'te oğlunun aracı ile torununu Karabük Üniversitesinde YKS sınavına getirdikten sonra yakıt kaçağı sonrası otomobil alev topuna döndü.

Kozlu

Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde sabaha karşı bir binada çıkan yangına itfaiye ekiplerinin erken müdahalesi sonucu büyümeden kontrol altına alındı.

Zonguldak

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen tatbikatta; ameliyathanelerin bulunduğu katta çıkan yangında hastalar ekiplerce tahliye edildi.

Bolu

Bolu'da seyir halindeki otomobilin motor kısmında yangın çıktı. Yangın sebebiyle otomobil kullanılamaz hale gelirken, sürücü ise elinden yaralandı.

Karabük

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde yanan tek katlı ev kullanılamaz hale geldi.

Düzce

Düzce’de parke atölyesinde çıkan yangın itfaiye ekiplerince büyümeden söndürüldü.

Bolu

Bolu Dağı mevkiinde bulunan Elmalık köyünde iki katlı beton evin üst katında çıkan yangın, üst kat ve çatıda hasara neden...

Zonguldak

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir evde çıkan yangında, ev kullanılamaz hale geldi.

Kozlu

Zonguldak’ın Kozlu ilçesi Kılıç Mahallesi’nde anız yangını itfaiye ekiplerinin erken müdahalesi ile büyümeden kontrol altına alındı.