Yollar Haberleri

yollar haberleri ve güncel yollar gelişmeleri, yollar ile ilgili tüm video, yollar fotoğrafları ve yollar haberleri HALKIN SESİ GAZETESİ-Gücünü Halktan Alan Gazete sitemizde


Karabük

Karabük'te etkili olan sağanak yağmur sonrası göle dönen yollarda sürücüler zor anlar yaşadı.

Karabük

Karabük'te etkili olan sağanak sonrası dereye dönen yollar sürücülere zor anlar yaşatırken, tarihi konağın duvarı çöktü.

Zonguldak’ın Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Beldesinde doğalgaz çalışmaları nedeniyle birçok yol araç trafiğine kapatıldı.

Zonguldak

Zonguldak Valiliği Ramazan Bayramı boyunca huzur ve güven ortamının sağlanmasına yönelik ekiplerin pür dikkat denetimlerine ara vermeden sürdüreceğini duyurdu.

Düzce

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler ile Mahalle Muhtarlıkları ve İhtiyar Heyeti Seçimleri sebebiyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Zonguldak

Zonguldak Belediyesi tarafından yapımı devam eden yolların araç trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

Kilimli

Dün CHP Kilimli İlçe Seçim Komitesi Toplantısı sonrası yapıldı.  Daha sonra seçim çalışması başladı.

Zonguldak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Zonguldak’ı Ankara ve İstanbul’a bağlayan şehirler arası yollardaki...

Karabük

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde ihtiyaç duyulan tüm mahallelerin yollarında yenileme çalışması başlatıldı.

Zonguldak

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü kapsamında düzenlenecek anma programı kapsamında Zonguldak'ta bazı yollar araç trafiğine kapatılacak. 

Karabük

Karabük'te sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağmur sonrası yollar göle dönerken, sürücüler zor anlar yaşadı.

Çaycuma

Zonguldak’ ın Çaycuma ilçesi Filyos beldesinde dün geceden itibaren şiddetli ve yoğun yağış sonrası yollar sular altında kaldı.