Vali açıkladı: 2 maden ocağı imha edildi! Vali açıkladı: 2 maden ocağı imha edildi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkan Aday adayı Harun Akın, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir'i ziyaret etti. 
Zonguldak Belediye Başkan Aday adayı 22’inci dönem Milletvekili Harun Akın ve beraberindekiler, TSO Başkanı Metin Demir'i ziyaret ederek kentte yapılacak hizmetler konusunda görüş alışverişinde bulundular. 
Akın, belediye başkan aday adayı olduğunu ifade ederek, “Aday adayı olarak ilk ziyaretimi Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasına yapıyorum. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası bizim her zamanki önemsediğimiz odamızdır. Zonguldak adına buraya ziyarete başlamak doğru olur diye düşündük.  Buradayız, üyelerle birlikteyiz. Odanın üyeleriyle. Zonguldak'ı konuşacağız. Çok söyleyecek şeylerimiz de var. Hem Zonguldak'ta, kentin sorunlarıyla Zonguldak'ın yaşamıyla, Zonguldak'ın Türkiye'deki hak etmediği durumuyla, söyleyeceğimiz çok şeyler var” dedi.
TSO Başkanı Metin Demir "Biz de sayın milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz. Ev sahibine hoş geldin denmez ama hoş geldiniz diyelim. Sayın milletvekilimiz hem bizim çok kıymetli bir geçmiş dönem, üyemiz, uzun yıllar Zonguldak'ta ticareti oldu.  Sevdiğimiz, saydığımız tecrübeli ve memleketiyle ilgili hassasiyetleri son derece yüksek bir siyasetçisiniz. Aday adaylığı süreci kendisi için, ekibi için inşallah hayırlı olur” diye konuştu.

Latif Somuncu