TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi   "Her Kadın Bir Mesajdır" Etkinliği Gerçekleştirildi.

GÖKGÖL MAĞARASI NE ZAMAN OLUŞTU? GÖKGÖL MAĞARASI NE ZAMAN OLUŞTU?


Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) koordinasyonunda faaliyetlerini yürüten, TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi   "Her Kadın Bir Mesajdır" etkinliğini Zonguldak Dedeman Otelde gerçekleştirdi.


Etkinliğe çok sayıda davetli katıldı. Kadın girişimciler kurulu icra komitesi üyelerinin girişimcilik hikayelerini anlattığı ve kendilerini tanıttığı akış sonrasında, kişisel gelişim uzmanı Ayşegül Savaş Likoğlu tarafından ''Her Kadın Bir Mesajdır'' temalı sunum yapıldı.


TOBB Zonguldak İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hikmet Yılmaz,'' Amacımıza uygun güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Bizler gençler için rol modelleriz. Amacımız ilimizde kadın girişimciler arası dayanışmayı artırmak ve yeni kadın girişimcilerin çıkmasına ortam hazırlamak. Kadınlarımızı girişimcilik konusunda bilgilendirerek ve  yüreklendirerek İlimizden daha çok kadın girişimci çıkmasını sağlamak. Bu amaçla yakında liselerimizde de girişimcilik seminerleri vermeye başlayacağız. Çalışmalarımızda destekleri ile bizlere güç veren Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Metin Demir'e teşekkür ediyorum'' dedi.

Haber Merkezi