Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta zirve mücadelesi veren temsilcimiz Alaplı Belediyespor, ligin 23.hafta maçında evinde ağırladığı Geredespor karşısında baştan sona üstün oynamasına rağmen aradığı golü bulamayınca müsabakadan golsüz berabere ayrıldı.  Alınan bu beraberlik sonrasında  ise temsilcimiz Alaplı Belediyespor, şampiyonluk şansını zora soktu. 
Geredespor karşısında alınan beraberlik sonrasında İçerideki dışarıdaki düşmanların sevinmiş olabilir diyerek camiaya sosyal medya hesabından mesaj gönderen Alaplı Belediyespor Kulüp Menajeri Ali Ünlü, hedeflerinden şaşmadıklarını, ligde şampiyonluk şanslarını son maça kadar sürdüreceklerini ifade etti.  

TFF 3. Lig planlaması yapıldı...Zonguldak Kömürspor! TFF 3. Lig planlaması yapıldı...Zonguldak Kömürspor!


Ünlü’nün açıklaması şu şekilde:  “İçerideki dışarıdaki düşmanlarımız sevinmiş olabilir. Bu kadro gönüllerin şampiyonudur. Hedefimizden şaşmadık. Ligde şampiyonluk şansımızı son maça kadar sürdüreceğiz. iddiamız devam ediyor. Ayrıca ligin ikincilerinin de çıkma şansı var. Onun için Alaplı Belediyespor yönetimine Alaplı halkına iş insanlarına sesleniyorum. Bu takıma destek olalım. Şampiyon da olabiliriz, final de oynayabiliriz. Bu takım bize inanılmaz futbol oynayıp muhteşem maçlar aldı. Sevgili Alaplılar “Bir bayrak sende al” kampanyamıza katılın oyuncularımıza bu son 3 hafta destek olun.”
Haber: Selçuk KOÇAKLI