Zonguldak Birinci Amatör Lig’den Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükselecek 3 takımın belirleneceği, 4 takımlı play-off final maçlarının hakemleri açıklandı. 

Çift maç üzerinden oynanan play-off’da B Grubu’nun ilk maçında Velioğlu Gelişimspor ile Perşembe Belediyespor 0-0 berabere kaldı.  Bu maçın ikinci rövanş final müsabakası ise 28 Nisan Pazar günü saat 15.00’da Perşembe Stadı’nda oynanacak. Maçı kazanan takım Deplasmanlı Süper Amatör Lig’e yükselecek. 

Gençlik Sporda Zonguldak için özel konser Gençlik Sporda Zonguldak için özel konser

A Grubu’nda ise Filyos Ateşspor ile Üzülmezspor arasında oynanan  ilk maçta Filyos Ateşspor, Üzülmezspor’u 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. İkinci rövanş final maçı ise 28 Nisan Pazar günü  saat 13.00’de Fener Sentetik Sahada oynanacak. Bu maçın ardından Deplasmanlı Süper Amatör Lig’e yükselecek takım netleşecek. 

B ve A Grubu’nda ise finali kaybeden iki takım son bir final daha  oynayacak. Galip gelen takım 3. takım olarak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de çıkacak. 

İŞTE FİNALİ YÖNETECEK HAKEMLERDE AÇIKLANDI.

Zonguldak İl Hakem Kurulu, B Grubu’nda Perşembe Belediyespor ile Velioğlu Gelişimspor arasındaki final maçını üst klasman Hakemi Hakan Ergin’i atadı. Ergin’in yardımcılıklarını ise Melih Kaya ve Atakan Karakayış yapacak. 

A Grubu’nda ise Üzülmezspor ile Filyos Ateşspor arasındaki final maçını Ertuğrul Göktaş yapacak.  Göktaş’ın yardımcılıklarını ise Ahmet Kavşur ve Burak Güneşyapacak.  

Haber: Selçuk KOÇAKLI