ZBEÜ’den Liselilere matematik desteği ZBEÜ’den Liselilere matematik desteği

Doç. Dr. Ali Arslan Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Melih Geniş, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Yücel Namal ve Dr. Öğr. Üyesi Emre Satıcı, bölüm başkanları, akademik ve idari personel katıldı.
Toplantıda Dekan Vekili Melih Geniş, fakültenin 2023 yılı faaliyetleri ve performansı ile yapılması planlanan faaliyetler hakkında genel bir değerlendirme sunumu yaptı. Sunumun ardından konuşan Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, yapılan çalışmalar hakkındaki memnuniyetini dile getirerek İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi için imkânlar dahilinde her türlü katkının sağlanacağını ifade etti. Dekan Vekili Geniş ise fakülteye desteklerine binaen Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu.


Rektör Özölçer, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi bünyesindeki İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tarih ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinin akreditasyon belgelerini bölüm başkanlarına verdi. Ayrıca 2023 yılında saygın indekslerde yayın yapan akademisyenlere ise teşekkür belgelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.