AK Parti heyetinden Posbıyık'a ziyaret AK Parti heyetinden Posbıyık'a ziyaret

Kandilli’nin Hizmet açısında Zonguldak’ın geri kalmış beldesi olduğunu savunan Osman Çakmakoğlu, “Bir zamanların Kandilli’si ile bugünkü Kandilli arasında uçurum var. Biz sanayiden, turizme, alt yapıdan üst yapıya modern bir Kandilli için yola çıktık. Tarihi ve turistik bölgelerimizi ve endüstri miraslarımızı da koruyarak Kandilli’yi Zonguldak’ın göz bebeği yapacağız. Projelerimiz ortada. Bizim arkamızda Belde Başkanımız, İlçe Başkanımız, İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Bakanlarımız ve her şeyden önemlisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Biz verdiğimiz her sözü yerine getireceğiz. Bizim kaynaklarımız hazır. Bol keseden konuşmuyoruz. Halkımızı kandırmak diye bir derdimiz yok. İnsana sorarlar bugüne karda ne yaptın diye?. Bizim her projemizin altında Cumhurbaşkanımızın imzası var” dedi.
Osman Çakmakoğlu, Kandilli halkı karar verecek, “Kandilli böyle mi kalsın, yoksa büyüsün mü? Kandilli’ye yatırım gelsin mi, gelmesin mi? 31 Mart günü Kandilli’nin geleceğinin AK mı, yoksa kara mı olacağına Kandilli halkı karar verecek. Ben inanıyorum ki Kandilli halkı da bizimle birlikte olacak” diye konuştu.
Kdz. Ereğli’nin AK Parti Kandilli Belde Belediye Başkan Adayı Osman Çakmakoğlu, bu yerel seçimde çalmadık kapı, sıkılmadık el, bırakmayarak gece-gündüz çalışıyor.
Kendi kültürünü oluşturan ve kendine özel bir bölge olan Kandilli’nin halkının bu seçimde yerel iktidarla genel iktidarı buluşturacağına inandığını belirten Osman Çakmakoğlu, ayırmadan, ayrıştırmadan hedeflerine doğru yürüdüklerini ifade ederek, “Bizim heyecanımız var, Kandilli’yi büyütecek projelerimiz var. Biz, Kandilli’nin kendine özgü kimliğini yitirmeden sağlıklı olarak büyümesini için yola çıktık” şeklinde konuştu.