İŞTE GÖKÇEBEY’NİN MECLİS ÜYELERİ İŞTE GÖKÇEBEY’NİN MECLİS ÜYELERİ

Yeşilköy Muhtarı Hakkı Yazıcı ve köy sakinleriyle bir araya gelen ilçe Kaymakamı Taşpınar ile birlikte daire amirleri ve Ak Parti - CHP İl Genel Meclis Üyeleri ile yapılan toplantıda yapılan ve yapılacak hizmetlerle birlikte sakinlerin sorunlarını dinledi.


İlçe Kaymakamı Adem Taşpınar, İl Genel Meclisi Üyeleri ve daire amirleri ile birlikte Gökçebey in 19 köyün sorunlarını yerinde incelemek amaçlı olarak başlattığı birinci turu Yeşilköy’de tamamladı.
Kaymakam Taşpınar, Köyde yapılan altyapı çalışmalarının büyük oranla bittiğinin yollarda meydana gelen bozulmaların gurup yolları için başlatılan BSK kaplama ile sona ereceğini, yıllardır devam eden su sorununun çözüldüğünü 16 km den gelen suyun bazen bulanık geldiğinin bildirilmesi üzerine İlçe Özel İdare Müdürüne not aldırarak dinlendirme deposu yapılması yönünde talimat verdi . 


Yeşilköy Muhtarı Hakkı Yazıcı ;" Köyümüze yapılan hizmetlerde bizlere yardımcı Saygıdeğer İlçe Kaymakamımız Sayın Adem Taşpınar başta olmak üzere , İl Genel Meclis Üyelerimize ve Daire Amirlerimize teşekkür ederim" dedi. (Latif YADEMİR)