Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü U12 Erkek Basketbol Takımı son maçında Zonguldak Basket SK'yı  yenmesine rağmen averaj ile Zonguldak ikincisi oldu. Zonguldak ligini 2. tamamlayan Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü, kulübün resmi sayfasından şu paylaşımda bulundu:  Kdz.Ereğli Belediye Spor Kulübü U12 Erkek Takımımız son maçında , Zonguldak Basket SK'yı yenmesine rağmen averaj ile Zonguldak ikincisi oldu.
Kdz.Ereğli Belediye Spor Kulübü Salon Sporları Koordinatörlüğü tarafından organizasyonu yapılan Basketbol Spor Okullarımızda yetişen kursiyerlerimizin başarısı tüm ekibimizi, sporcularımızın velilerini ve yöneticilerimizi gururlandırarak mutlu etti.
Bizlere heyecan yaşatan takımımız gelecek için umut verdi. Spor Okullarımızın kaliteli eğitimi ile hedeflerimizde ulaşmanın mutluluğunu yaşadık.
Başarı da emeği olan teknik ekibimizi, sporcularımızı ve türbinde hiç susmadan takımımızı destekleyen velilerimize teşekkür ederiz. 
Basketbol Yaz ve kış Spor okullarına ilginin büyük olması, alt yapı çalışmalarımızda ki hedef odaklı ve kaliteli eğitim felsefemizin doğru yolda olduğunu göstermiştir. İyi İNSAN, iyi VATANDAŞ, iyi SPORCU ilkesi ile bölgemize hizmet etmeye azimle devam ediyoruz.”denildi
Selçuk Koçaklı

TFF duyurdu.. Kömürspor’un rakipleri O tarihte belli olacak TFF duyurdu.. Kömürspor’un rakipleri O tarihte belli olacak

Muhabir: Selçuk Koçaklı