KÖPEK MEDENİYETİ KÖPEK MEDENİYETİ

CHP Zonguldak il başkanlığı "Yapay Zeka " teknolojisini kullanarak Belediye başkan aday adayları arasında anket yapmış ve bunun sonucunda 3 aday belirlemişlerdi. Yapılan yanlış daha sonra fark edilerek karardan geri dönülmüştü. Çünkü yerelde yapacağınız her şey, o yerele ait bilgi ve tecrübeden yola çıkılarak yapıldığında ancak doğrulara yaklaşabilirsiniz. Bunu ruhu olmayan yapay zeka ile anlatamazsınız. Zonguldak’a faydası olacak şahsiyetleri, gerekirse parti içi demokrasiye aldırmadan, doğru adayı ön plana çıkaracak  yönetimlere ihtiyacımız var bizim.  
Yapay Zeka, içki masaları kurarak üyelere şirin gözüken, oy devşiren, üyeleri ayartan adayları algılayamaz.
Son zamanlarda yapay zeka ile Zonguldak görselleri de ilgi çekti. Üniversitesinden, belediyesine kadar paylaşan paylaşana. 
Yapay zeka programları,  ya Çin ya da Amerikan malı ürünler olduğu için;  içine yerleştirilen mekan ve insan kalıpları da bu ülkelere ait oluyor. Hatta bir tanesinin üstündeki Hristiyanların Kızılhaç sembolünü kimse fark etmedi. Sanırsın Zonguldaklı madenciler Kızılhaç örgütünden.
 Yapay zeka ürünü Zonguldak yazan bir fotoğrafta ise ;  bir tanesinde madencinin kucağındaki Çinli bir kız vardı . Hatta deprem bölgesinde Zonguldaklı madencilerin görüntüsü CIA ajanlarına benziyordu. Allah göstermesin, teknoloji İsrail'e ait olsa bizim madenciler MOSAD ajanı olacak çıkacak.
Zonguldak diye Amerika’nın Silverton Madenci kasabası manzaraları. Zonguldak’la alakası yok. İşçi otobüsü üstünde Çaycuma yazıyor plaka CB 6269 
Oysa bir süreden beri Zonguldak'ta sanatsal olarak resim çalışmaları yapan o kadar kaliteli kişiler var ki. Kendi elleri ile normal zekayla tuvale dökülen bu eserler, Zonguldak'ın manzaralarını bire bir yansıtıyorlar. Bizim önceliğimiz , takdirimiz bu eserler olmalı.
Yapay zeka teknolojisi tamam da ; bu teknolojiyi biz kurarsak tamam.   Aksi taktirde elin yapayı ile ancak kendimizi avuturuz.
Resimlerinizi yapay yapmay! Kendi kabiliyetinizle yapın. O zaman daha gerçekçi olur.