Zonguldak’ın en yoğun plajlarından Kızlar Plajı’nda tuvalet olmaması vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

Özellikle yaz günlerinde hem gündüz hem de akşam saatlerinde yoğunluğunu hiçbir zaman kaybetmeyen Kızlar Plajı müdavimleri, plajda tuvalet olmamasından dolayı sıkıntı yaşıyor.

Belediye Başkanı Tahsin Erdem’e seslenen vatandaşlar, “Burası en güzel plajlardan biri. Akşamları hem deniz havasını hem de dostlarla muhabbeti doyasıya yaşadığımız bir yer ancak tuvalet olmaması bizleri sıkıntıya sokuyor. Başkanımıza sesleniyoruz, lütfen bu olaya bir el atın. Buraya en azından hem kızlar hem de erkekler için birer tuvalet koydurun.” dediler.

Zonguldak’la ilgili sorunları büyük bir duyarlılıkla dile getiren ve yıllardır Zonguldak’ta yaşayan Servet Ece isimli vatandaş ise konu ile ilgili şunları aktardı: “Zonguldak gibi bir kentte, bu tarz görüntüler kent kimliğine yakışmıyor. Burada özellikle üniversiteli ve dar bütçeye sahip kardeşlerimiz hem nefes alıyor hem de arkadaşlarıyla birlikte müzik eşliğinde eğlenebiliyorlar. Mekânlara gidecek parası olmayan kardeşlerimiz burada güzel vakit geçiriyorlar.” dedi ve ilgilileri göreve davet etti.

Haber Merkezi

Gazipaşa’da kaza! Gazipaşa’da kaza!

Editör: Eren Aşkar