TFF 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, Antalya yolculuğunda faciadan döndü.
Kırmızı-lacivertli temsilcimiz 21 Nisan Pazar günü saat 15.00’da deplasmanda  Antalya temsilcisi Serik Belediyespor ile ligde kalma adına ya devam ya tamam maçına çıkacak. 
Bu önemli maç öncesinde ise temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, dün gece saatlerinde Zonguldak’tan ayrılarak kara yolu ile maçın yapılacağı yer olan Antalya’ya hareket etti. 
Ancak deplasman yolculuğunda ise Antalya’ya bağlı Serik ilçesi girişinde ise takımı taşıyan takım otobüsünün mazot tankındaki hortum patladı. 
Olayı fark eden bir sürücü ise hemen aracı ile takım otobüsünün önünü keserek uyardı. 
Sürücünün uyarması sonrasında oyuncular, teknik heyet ve bazı yönelticiler hemen araçtan indiler. 
Olay yerine çağırılan tamirci ise takım otobüsünün patlayan hortumunu tamir etti ve kırmızı-lacivertli temsilcimiz takım otobüsüne binerek kalacağı otele doğru yoluna devam etti. 
Ayrıca sürücü olayı fark etmese az daha takım otobüsünde yangın çıkabilir ve büyük bir faciaya neden olabilirdi.  
Zonguldak Kömürspor’u ALLAH korudu.  

ŞÜKRÜ ÖZÜRK YAŞANAN OLAY HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Zonguldaklı 4 sporcu Dünya 3’üncüsü oldu! Zonguldaklı 4 sporcu Dünya 3’üncüsü oldu!

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk ise yaşana olay hakkında açıklama yaptı. Öztyürk:“Antalya girişi böyle bir talihsizlik yaşadık. Ancak sorunun çözülmesiyle birlikte sorunsuz şekilde kamp yaptığımız otele yerleştik. Durumu fark eden ve bizi uyaran şoför arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Bu durum futbolcular üzerinde her hangi olumsuz bir durum yaratmadı. Pazar günü Serik’ten en iyi sonuçla Zonguldak’a döneceğiz.dedi
Haber: Selçuk KOÇAKLI