İstanbul’da Cumhur İttifakının adayı Murat Kurum’un seçim çalışmaları nedeniyle Zonguldak’a gelemeyen MHP MYK Üyesi Murat Kotra ayağının tozuyla Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan ile bir araya gelerek Gazipaşa caddesi ve Toptancılar sokağında esnaf ziyareti ve vatandaşlarla buluştular.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyemiz Murat Kotra ve MHP Merkez İlçe Başkanımız Çağatay İpekçi ile birlikte kıymetli hemşehrilerimiz ile bir araya geldik, hasbihâl ettik, kucaklaştık.  Bizleri ilgiyle ve destekle karşılayan, dualarını eksik etmeyen hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum.  Durmadan, yorulmadan ilk günkü heyecanla hizmete devam edeceğiz inşallah” dedi.
MHP MYK Üyesi Murat Kotra, Cumhur İttifakının Belediye Başkanının sorumluluklarının iki kat daha fazla olduğunu kaydederek, “Kendisi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ülkücülerin Lideri MHP Genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin Zonguldak adayıdır.  Bizler 31 Mart akşamı Genel başkanımıza hayırlı haberi vermek için artık saatleri sayıyoruz” diye konuştu.

Belediyelerde operasyon başlıyor: Kim ‘ÇÖPE’ sürülecek! Belediyelerde operasyon başlıyor: Kim ‘ÇÖPE’ sürülecek!