MHP’li Karali ayrıca; “Kozlu sahiline stantların açılacağı, stantları açacak olanların içerisinde bir belediye meclis üyesinin olduğu, hatta stantların şimdiden kiraya verilmeye başlandığı, hatta hali hazırda işletilen sosyete pazarına daha fazla yer kazandırmak için çocuk parkının küçültüldüğü ile ilgili dedikodular dolaşmakta. Merakımız şudur ki; dün bir, bugün iki söz konusu belediye meclis üyeleri halka hizmet için mi rant'a hizmet için mi seçildiler? Henüz ihalesi yapılmamış söz konusu alanın profillerle sabitlenerek sahiplenilmesi, şimdiden müşteri bulunmaya çalışılması, ihaleye girme ihtimali olanlara biz masraf ettik denilmesi etik olarak doğru mu? Eğer ihale ismi geçenlere değil de, biz kazanamasak da Kozlu Belediyesi kazansın niyetiyle ihaleye girecek olanlara kalırsa profillerin akıbeti ne olacak?” ifadelerini kullandı.

Ekipler sahada Ekipler sahada

MHP’li Karali açıklamasında; “Bir süredir kamuoyunda Kozlu sahiline stantların açılacağı, stantları açacak olanların içerisinde bir belediye meclis üyesinin olduğu, hatta stantların şimdiden kiraya verilmeye başlandığı, hatta hali hazırda işletilen sosyete pazarına daha fazla yer kazandırmak için çocuk parkının küçültüldüğü ile ilgili dedikodular dolaşmakta. Merakımız şudur ki dün bir, bugün iki söz konusu belediye meclis üyeleri halka hizmet için mi rant'a hizmet için mi seçildiler.
Henüz ihalesi yapılmamış söz konusu alanın profillerle sabitlenerek sahiplenilmesi, şimdiden müşteri bulunmaya çalışılması, ihaleye girme ihtimali olanlara biz masraf ettik denilmesi etik olarak doğru mu? Eğer ihale ismi geçenlere değil de, biz kazanamasak da Kozlu Belediyesi kazansın niyetiyle ihaleye girecek olanlara kalırsa profillerin akıbeti ne olacak? Seçilen belediye başkanı 31 Mart’tan itibaren bir zümrenin değil, Kozlu’nun Belediye Başkanıdır ve uzun bir yolu yapacak çokta işi vardır.  MHP Kozlu İlçe Teşkilatının açık ikazıdır. Bencilce ve gümrükten mal kaçırırcasına hareket edenler bir an önce silkelenip kendine gelsin.  Belediye başkanını dolayısıyla Kozlu Belediyesini ve ilçemizi sıkıntıya sokacak, Kozlu’yu gerecek ve kutuplaştıracak bu hamlelerden vazgeçsin” ifadelerini kullandı. (Çınar Medya)

Kaynak: Çınar Medya