İtfaiye budadı! İtfaiye budadı!

Zonguldak Adliyesi’ndeki Merkez İlçe Seçim Kurulu’na; CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğrul, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, belediye meclis üyeleri, yöneticiler ve partililerle giden Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci’nin mazbatasını aldıktan sonra Kozlu Belediyesi’ne gelerek saat 15.00’da görevi resmen devralacak.

Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci mazbatasını aldıktan sonra yaptığı kısa konuşmada, “Çok yoğun ve uzun uğraşlar sonrasında seçimleri kazandık ve bugün mazbatamızı aldık. Allah utandırmasın. Destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

CHP’den Kozlu Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alan Altuğ Dökmeci, CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğrul, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Merve Kır, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte Kozlu Belediyesine geldi. Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ve beraberindeki heyeti devir-teslim töreninde belediye çalışanları, partililer ve vatandaşlardan oluşan kalabalık belediye girişinde karşıladı.

Kozlu Belediye Başkanlığı makamına çıkan Altuğ Dökmeci ve beraberindeki heyeti Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş karşıladı.

Haber: Aytaç Öztürk