MMMGD Başkanı Demirkan’dan Rektör Özölçer’e ziyaret MMMGD Başkanı Demirkan’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü tarafından istihdam edilecek 1 engelli ve 2 eski hükümlü işçi alımıyla ilgili kura sonuçları açıklandı.
Konu ile ilgili Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerinde istihdam edilecek olan işçi adaylarına ait Kura çekimi, 15.05.2024 Çarşamba günü saat 10:00 da Noter huzurunda Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu, Yayla Mah. Kapuz Cad. Bina No:25 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde gerçekleştirilmiş olup, işyerlerimiz için Asil, Yedek ve Öncelikli Listeler Ek'te yayımlanmıştır.
Ek'te yer alan Engelli İşçi, Eski Hükümlü/TMY (Orman İşçisi) meslek kodlarına başvuran Asil, Yedek ve Öncelikli Adayların tamamı aşağıda belirtilen belgeleri, 20.05.2024 – 21.05.2024 tarihleri arasında elden Yayla Mah. Kapuz Cad. Bina No: 25 Tepebaşı/ZONGULDAK adresinde bulunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. Evraklarını teslim etmeyen, eksik teslim eden, şartları taşımadığı anlaşılan asil adayların yerine 23.05.2024 – 24.05.2024 tarihlerinde Kura sıralamasına göre yedek adaylardan evrak istenilecektir.
Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler, belge tesliminde şartları taşımadığı anlaşılan adaylar, eksik belge veren ya da belge vermeyen adaylar ile verilen süre içerisinde müracaat etmeyenlerin başvuru tarihlerinden sonra yapacakları başvurular geçersiz sayılarak sözlü ve uygulamalı sınava çağrılmayacaktır. Bu adayların yerine noter huzurunda çekilen yedek adaylar sırasına göre evrak teslimi yapan ve şartları tutan adaylar çağrılacaktır.”
KARABÜK İLİ ENGELLİ STATÜSÜNDE DAİMİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURA SONUÇLARI

ZONGULDAK İLİ ESKİ HÜKÜMLÜ STATÜSÜNDE DAİMİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURA SONUÇLARI

Haber: Sercan Yıldırım