Zonguldak Devrek ilçe Kaymakamlığı tarafından 3’üncüsü düzenlenen "Kurumlar arası Voleybol Kupası” turnuvası  tamamlandı. Turnuvada rakiplerini deviren Karşıyaka Ortaokulu şampiyon oldu.  
Turnuva sonunda yapılan törenle şampiyon Karşıyaka Ortaokulu Ortaokulu’nun kupasını Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice, ikinci Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu’nun kupasını Devrek MYO Müdürü Dç.Dr.Ersin Kanat ve üçüncü olan  Öz Sağlık Ortaokulu’nun kupasını da Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya ve Devrek İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş ile birlikte verdiler.  
Devrek İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cihan Durdubaş turnuva hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi: “İlçemizde üçüncüsü (3.) düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlararası Voleybol turnuvası sona erdi. 
Turnuvada şampiyon olan Karşıyaka Ortaokuluna Kupasını, İlçemiz Kaymakamı Sayın  Muhammed Evlice ,İkinci olan Ahmet Taner Kışlalı Ortaokuluna  Devrek MYO Müdürü Dç.Dr.Ersin Kanat ve üçüncü olan Öz Sağlık takımına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya ile beraber verdik. 
Turnuvada görev alan hakem ve diğer görevlilerimize  ,salon  tahsisi yapan Hamidiye  Anadolu lisesi müdürlüğüne, turnuvaya katılım sağlayan tüm takımlarımıza  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” Haber Merkezi

Avrupa treni kaçtı: Zonguldakspor kapanabilir! Avrupa treni kaçtı: Zonguldakspor kapanabilir!

Kaynak: HABER MERKEZİ