Zonguldak Kömürspor'un deplasman masraflarını ödeyen İstanbul'da yaşayan Zonguldaklı iş insanları Raif Emral ve oğlu Faik Emral,
Kırmızı-lacivertli ekibin kamp yaptığı oteli ziyaret etti. Baba-oğulu otelde Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hurfikir, yönetim Kurulu Adil Dilaver ve Teknik direktör Şenol Demir karşıladı. Ziyarette Baba-oğul, her zaman Zonguldak Kömürspor'un yanında olduklarını belirterek yarın oynanacak olan lider Esenler Erokspor maçında takıma başarılar dilediler.

Kömürspor taraftarı Başkent'te çıkarma yaptı Kömürspor taraftarı Başkent'te çıkarma yaptı

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta ligde kalma mücadelesi veren temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, yarın deplasmanda saat 14.00'de lider lider Esenler Erokspor ile karşılaşacak. 
Bu önemli maç öncesinde İstanbul'da yaşayan Zonguldaklı iş insanları Raif Emral ve oğlu Faik Emral, Kırmızı-lacivertli takımın deplasman masraflarını karşıladı.
Zonguldak Kömürspor'un deplasman masraflarını karşılayan Baba-oğul bu akşam saatlerinde de Kırmızı-lacivertli takımın kamp yaptığı oteli ziyaret etti.
Baba-oğulu otelde Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hurfikir, yönetim Kurulu Adil Dilaver ve Teknik direktör Şenol Demir karşıladı.
Yaklaşık bir saat süren ziyarette A.Ş Başkanı Hakan Hurfikir, iş insanları Raif Emral ve oğlu Faik Emral'e desteklerinden ötürü teşekkür etti.
İş insanları baba-oğul ise her zaman Zonguldak Kömürspor'un yanında oldukları belirterek yarın oynanacak olan lider Esenler Erokspor maçında Kırmızı-lacivertli takıma başarılar diledi.
Haber: Selçuk Koçaklı