BEDAŞ'tan Vali Hacıbektaşoğlu'na ziyaret BEDAŞ'tan Vali Hacıbektaşoğlu'na ziyaret

Belediye Başkanı seçilen Tahsin Erdem’in talimatıyla eski Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ve Belediyeye ait sosyal medya hesaplarında değişime gidildi. Belediye ve Başkan adına açılan Facebook,Instagram ve Twitter hesapları değiştirdi. 
İŞTE ÇIKARILACAKLARIN LİSTESİ HAZIRLANIYOR 
Mazbatasını daha almayan çiçeği burnundaki Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in “ERDEMLİ BELEDİYECİLİK” çalışmalarına hemen başladığı öğrenildi. Başkan Tahsin Erdem’in seçim kampanyası döneminde Belediyeye ait şirkette Ak Partili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a sosyal medya hesaplarından ve mitinglerine giderek destek verenleri işten çıkarma kararı aldığı ve danışmanlarının listeleri şimdiden hazırlandığı öne sürüldü. 
İŞE ALINACAKLARIN LİSTESİ HAZIR
Mazbatasız Başkanın şimdiden işten çıkarılacak olan işçilerin yerine işe alınacakların listesini de danışmanlarına hazırlattığı ve mazbatasını aldıktan sonra sosyal medya icraatlarına işte çıkarma icraatını da ekleyeceği ifade edildi. 
DEĞİŞECEK MÜDÜRLER VE AMİRLER BELLİ
Tahsin Erdem ve Danışmanlarının Belediye de görevden alınacak amir ve müdürleri belirledikleri ve yetiştirebilirler ise bayram öncesi kadro değişikliğine gideceği öğrenildi. Bayram öncesi Belediye’de ERDEMLİ TEMİZLİK yapmayı planlayan Başkan ve Danışmanlarının İŞE ALIM KONUSUNDA kurdukları komisyonun çalıştığı da gelen bilgiler arasında.