Çiçeği burnundaki CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Merkez Çarşısı esnafının müteahhit firmasından 150 milyon TL talep etmişti. Firma talebi çok bularak Başkan Erdem’i reddetmişti. Ortaya atılan iddialar ise akılara durgunluk verecek boyutta.
Merkez Çarşısı parselinde bulunan Belediyeye ait arsaya 17 milyon TL değer biçildi. Geri kalan 58 milyon TL’nin ise dört kişi arasında pay edileceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in “Belediyeye bağış yapın. İnşaata başlamanıza öyle izin veririm” dediği biliniyor. 
Ancak iddiaya göre bağışın Belediyeye değil Tahsin Erdem’in özel ilişkileri onan dört kişi arasından pay edileceği dedikodusu kafaları karıştırdı. Dürüstlüğü ile tanınan Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in yandaşlarına diyet mi ödüyor sorusunu da akılları kurcalıyor. 
ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ERDEM’Lİ BELEDİYECİLİK NE OLDU
İhaleleri canlı yayında yapacağını duyuran Belediye Başkanı Tahsin Erdem, geçtiğimiz günlerde üç aşağı beş yukarı fiyatı belli olan Akaryakıt alımını halkın önünde yaptı. Merkez Çarşısı Derneği ve Müteahhit firma ile yapılan görüşmeleri ki; Milyonlar konuşuluyor neden bunu canlı yayınlamadığı ise kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Bu nasıl bağış! KAPUZ’DA Kİ DONDURMA İŞİNDEN 130 MİLYON ALINDI Bu nasıl bağış! KAPUZ’DA Kİ DONDURMA İŞİNDEN 130 MİLYON ALINDI

Haber Merkezi

Editör: Sercan Yıldırım