Metin Demir’den, Altuğ Dökmeci’ye ziyaret Metin Demir’den, Altuğ Dökmeci’ye ziyaret

Zonguldak’a bağlı Kozlu İlçesi MHP İlçe Başkanı Atakan Karaali MHP’nin 55’inci kuruluş yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı. Karaali yayınladığı mesajda; “Üzerine oynanan tüm oyunlara rağmen Esen rüzgarlar kopan fırtınalar kökleri derinlerde olan bu sağlam kayadan ancak tozları süpürmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi bütün ihtişamı ile yıkılmaz bir kale olarak 55 yılında da dimdik ayaktadır” sözleriyle ifade etti. 
Karaali mesajında; “Türkiye Cumhuriyeti'nin Türk milletinin varlığı huzuru Birliği bekası için en ağır sosyal ve siyasal bedelleri ödeyen davamız türlü fedakarlıklarla acılarla ve şehadetlerle 55. yılına gelmiştir.
Üzerine oynanan tüm oyunlara rağmen Esen rüzgarlar kopan fırtınalar kökleri derinlerde olan bu sağlam kayadan ancak tozları süpürmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi bütün ihtişamı ile yıkılmaz bir kale olarak 55 yılında da dimdik ayaktadır.
Ülkemizde ve bölgemizde bazı partilerin istifaları gündeme geldikçe merhum liderimiz Alparslan Türkeş'in "dalından kopan yaprağın akıbetini Rüzgar tayin eder" sözü kulaklarımızda çınlamaktadır.
Ülkücü milliyetçi kadroların çatısı Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu çatının altında kutlu harekete ve liderine kem söz etmemiş herkese yer vardır.
Milliyetçi Hareket Partisi maziden aldığı düstur ile yılmadan yıkılmadan Atiye olan yürüyüşüne emin adımlarla devam edecektir” dedi. 
Haber: Burcu SAK