MHP'nin Alaplı Belediye Başkan Adayı İsmail Öztürk, seçim kampanyası çerçevesinde ilçedeki sivil toplum kuruluşlarına yaptığı nezaket ziyaretleri ve sokaklarda gerçekleştirdiği yürüyüşlerle dikkat çekiyor. Öztürk ve beraberindeki ekibi, hem STK'lar hem de vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor.

Kamyonet'in motorunda yangın çıktı Kamyonet'in motorunda yangın çıktı

Öztürk'ün öne çıkan projelerinden biri olan 'Hilal Ekmek' projesi ilçede heyecan yaratırken, güneş enerjisi projesi de vatandaşlar tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor. İlçede içme suyunun maliyetinin yüksek olduğunu belirten Öztürk, güneş enerjisi panelleri aracılığıyla içme suyu ve şehir aydınlatmasını sıfır maliyetle karşılayarak vatandaşlara daha uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor.

Gazeteci Dernekleri, Muhtarlar Derneği, Muharip Gaziler Derneği ve Kızılay gibi önemli STK'ları ziyaret eden Öztürk, 20 yılı aşkın süredir siyasetin içinde olmanın deneyimiyle Alaplı'nın kalkınmasına yönelik önemli hizmetlerin altını çiziyor. Vatandaşlar, Öztürk'e gösterdikleri büyük ilgi ve destekle, Alaplı'nın geleceğine olan inançlarını dile getiriyorlar.

Haber merkezi