Yeşim Sönmez cinayetine mahkemeden karar! Yeşim Sönmez cinayetine mahkemeden karar!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in, Zonguldak merkezinde gerçekleştirilen mitingte sarf ettiği ayrıştırıcı sözlere tepkiler dinmek bilmiyor.
Bu sözlere bir tepki de MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi'den geldi.
İpekçi sert sözlerle Özgür Özel'i eleştirirken, "Bir Türk Milliyetçisi olarak doğulu-batılı, kuzeyli-güneyli demeden ülkemizin her köşesinde yaşayan vatandaşımız bizim için eşittir, eşit kalacaktır." ifadelerini kullandı.
İpekçi'nin konu ile ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde:
"Bir siyasi partinin lideri Zonguldak mitinginde vatandaşlarımızın arasında bir ayrıştırma yaparak, güneyli kuzeyli muhabbeti yapmış olup bu sözler hepinizin malumudur.
Öncelikle belirtmek isteriz ki gerek inancımız gerekse de yazılı hukuk kurallarımız bizlere insanlar arasında ayrım yapmamayı, eşitliği gözetmemizi emretmiştir.
Bir Türk Milliyetçisi olarak doğulu-batılı, kuzeyli-güneyli demeden ülkemizin her köşesinde yaşayan vatandaşımız bizim için eşittir, eşit kalacaktır.
Bir Zonguldaklı olarak bizler Türk milliyetçisiyiz ve Türk milliyetçisi olmaktan da onur ve gurur duyuyoruz. Yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partimiz bu tarz hadiselerin yaşanabileceğini tahmin ederek bir slogan belirlemiştir.
Bu slogan da "Ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için canla başladır".
Bizler için yönetime tabi olan Türk vatandaşlarının ülkemizin neresinde doğduğu kesinlikle önemli değildir.
Önemli olan aşkla, yürekten Türk milletine bağlılığı ve sadakatidir. Bu sebepledir ki Türk olan ben Türküm diyen, milliyetçi Türkiye için elinden geleni yapan her bireyimiz başımızın tacıdır.
Varlığımız, Türk varlığına armağan olsun.
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün de dediği gibi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!"
Haber: Eren Aşkar