Kilimli Belediyespor Badminton Takımı’nın 4 başarılı sporcuları Kıvanç Çiçek, Ege Kök, Rüzgar Zülfikar ve Eren Doruk Saraç,  Ankara ve Bursa’da yapılan 13-15 yaş grubu Türkiye Şampiyonası’nda dereceye girdiler ve bu aldıkları derece ile Milli Takım kadrosuna alındılar. 
4 Sporcunun Milli takım kadrosuna alınması Kilimli Belediyespor camiası başta olmak üzere Zonguldak ve Kilimli ilçesini gururlandırdı. 
Milli Takım kadrosuna seçilen ve Temmuz ayında İstanbul’da yapılacak olan uluslararası müsabakalarda Milli Takım forması altında Ülkemizi ve Zonguldak’ı temsil edecek olan Kilimli Belediyespor Badminton Takımı’nın Milli sporcuları Kıvanç Çiçek, Ege Kök, Rüzgar Zülfikar ve Eren Doruk Saraç, antrenörleri Yalçın Yılmaz ile birlikte Kilimli Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Kamil Altun’u makamında ziyaret ettiler.  

Kozlu Türkiye Finallerinde! Kozlu Türkiye Finallerinde!


Ziyarette Kilimli Belediyespor Badminton Takımı’nın antrenörü Yalçın Yılmaz, Kilimli Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Kamil Altun’a destekleri için teşekkür etti.  
Ziyarette konuşan Başkan Altun ise ziyaretten ötürü Kilimli Belediyespor Badminton Takımı’na teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: “Kilimli Belediyespor Badminton Takımı Ankara ve Bursa’da yapılan 13-15 yaş Türkiye Şampiyonasında dereceye girerek Milli Takıma seçilmişlerdir. İlimizi ve ilçemizi Temmuz ayında İstanbul’da yapılacak olan uluslararası müsabakalarda temsil edeceklerdir. Kendilerine canı gönülden başarılar dilerim. Desteğimiz ise her zaman sürecektir.”dedi
Ziyaretin ardından Başkan Altun, Milli sporculara çeşitli hediyeler verdi ve çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.  
Haber: Selçuk KOÇAKLI